Ubytovanie

Ubytovanie

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Koliba s celkovou kapacitou 40 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je k dispozícii 13 dvojlôžkových izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou, pričom 9 z nich disponuje možnosťou využitia jednej prístelky formou rozťahovacej pohovky. V každej izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie a televízor. Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravenú 4-lôžkovú rodinnú izbu, kde sa nachádzajú dve samostatné spálne s balkónom, so spoločnou kúpeľňou. V rodinnej izbe je možnosť jednej prístelky.

Hostia si taktiež môžu zapožičať fén bezplatne na recepcii. Samozrejmosťou ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet v celom objekte a bezplatné parkovanie pri penzióne. Hostia majú k dispozícii spoločný kuchynský kútik, ktorý je vybavený chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou.


Raňajky podávané formou bufetových stolov od 7:30 do 9:30.

Check-in 14:00 / Check out-10:00

Štandardná izba

13 dvoj-lôžkových izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou, pričom 9 z nich disponuje možnosťou využitia jednej prístelky formou rozťahovacej pohovky.

Rodinná izba

Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravenú 4-lôžkovú rodinnú izbu, v ktorej sa nachádzajú dve samostatné spálne s balkónom, televízor a vlastná priestranná kúpeľňa s toaletou. Možnosť prístelky.

Cenník