Ubytovanie

Ubytovanie

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Koliba s celkovou kapacitou 44 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii 14 dvoj-lôžkových izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou, pričom 8 z nich disponuje možnosťou využitia jednej prístelky formou rozťahovacej pohovky. Taktiež sú k dispozícii tri 2-lôžkové izby na zníženom prízemí, za zvýhodnenú cenu, každá pre 2 osoby, bez možnosti prístelky. V každej izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie a televízor. Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravenú 4-lôžkovú rodinnú izbu s balkónom, v ktorej sa okrem pohodlných postelí nachádza aj rozťahovacia pohovka slúžiaca ako prístelka pre jednu osobu, konferenčný stolík, televízor a vlastná priestranná kúpeľňa s toaletou. Samozrejmosťou ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet v celom objekte. Hostia majú k dispozícii spoločný kuchynský kútik, ktorý je vybavený chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Raňajky podávané formou bufetových stolov od 7:30 do 9:30. Bezplatné parkovanie pre ubytovaných hostí.

Check-in 14:00 / Check out-10:00

Štandardná izba

14 dvoj-lôžkových izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou, pričom 8 z nich disponuje možnosťou využitia jednej prístelky formou rozťahovacej pohovky.

Rodinná izba

Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravenú 4-lôžkovú rodinnú izbu, v ktorej sa nachádzajú dve samostatné spálne s balkónom, televízor a vlastná priestranná kúpeľňa s toaletou. Možnosť prístelky.

Turistická izba

2-lôžkové izby na zníženom prízemí za zvýhodnenú cenu, každá pre 2 osoby. Bez možnosti prístelky. V každej izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie a televízor.

Cenník

Sezóna: 15.06 – 15.09 / 26.12 – 28.02 / Veľká Noc